בניית אתרים – תנו לפיונט להוביל

בפיונט אנחנו יודעים לעשות את החיבור בין הגדרת האסטרטגיה העסקית-שיווקית, האפיון הטכנולוגי ואפיון UX, העיצוב, פיתוח טכנולוגי על גבי מגוון תשתיות, טיפול בתכנים, ולבסוף קידום ושיווק ברשתות החברתיות. אנחנו עושים בדיוק את זה כבר למעלה ב-20 שנה, ומאחורינו מאות פרויקטים מוצלחים של חברות וגופים מהמובילים בארץ.

למה פיונט?  

כי בניית אתרי אינטרנט ומערכות מידע בסביבות האינטרנט זאת ההתמחות שלנו.

תכנון חווית משתמש

 • After

  איך מתחילים?

  בשלב הראשון מגדירים ביחד את האסטרטגיה העסקית-שיווקית, ועל בסיסה מכינים את האפיון הטכנולוגי והעיצוב (UX/UI). את זה עושים מומחי האסטרטגיה וצוות האפיון והעיצוב שבסדנא שלנו.
 • After

  ועכשיו - לפיתוח

  בשלב הבא, ניגשים לפיתוח האתר. בפיונט צוות טכנולוגי מקצועי שמתמחה בפיתוח על גבי מגוון פלטפורמות, ביניהן SiteVision שהיא הפלטפורמה שפותחה אצלנו בבית. מפתחי ה-Frontend יוצרים את הממשק, שזה מה שהגולשים רואים.

 • After

  תוכן וקידום -

  כעת נותר רק למלא את האתר בתוכן (ולזה נרתם צוות התוכן שלנו, ששולט במבחר שפות) ולקדם אותו כך שיגיעו אליו כמה שיותר גולשים - באחריות צוות השיווק והקידום.

  לפניך סליידר צילומים של אתרי אינטרנט שבנינו

  הפעל ניווט בסליידר עם חיצי מקלדת
  Before
  .

כי אנחנו מציעים:


 • ליווי לאורך כל מחזור חיי פרויקט הקמת האתר: בפיונט אנחנו צועדים יד ביד עם לקוחותינו בכדי להוביל אתכם להשגת היעדים האסטרטגיים והשיווקיים שלכם.
 • צוות מומחים ומנוסה: צוות מומחי הטכנולוגיה, הממשק, השיווק והתוכן שלנו, הם מהמובילים בארץ בתחום בניית האתרים ובעלי ניסיון מגוון ועשיר בפיתוח אתרים.
 • טכנולוגיה: אנו מתמחים בפיתוח אתרים במבחר טכנולוגיות – WordPress, Drupal, SharePoint, ועוד, ומתאימים לכל פרויקט את הטכנולוגיה שנותנת את המענה האופטימלי לצורך שהוגדר.
 • מתודולוגיה מוכחת של ניהול פרויקטים: בפיונט אנו מיישמים מתודולוגיות מוכחות של ניהול פרויקטים, בכדי לוודא שכול פרויקט שאותו אנחנו מבצעים מתבצע ביעילות, נותן מענה מלא לדרישות ומסופק בזמן. On schedule. On time. On budget
 • שקט נפשי. אתם בידיים טובות!

 

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל

פרויקטים נבחרים מפיונט טכנולוגיות

לכל הפרויקטים