שיכון ובינוי נדל"ן

אתר מידע שיווקי המשרת את קהל רוכשי הדירות


האתגר: הקמת אתר מידע שיווקי אודות שיכון ובינוי נדל"ן, יזמית הנדל"ן הגדולה בישראל המספק מידע על החברה והפרויקטים שלה, ומאפשר איתור של נכס לרכישה.
בנוסף, אחת ממטרות האתר הייתה לאפשר לרוכשי הדירות לקבל מידע עדכני ומקיף אודות הדירה שהם רכשו: התקדמות הבניה, שינויים במפרטים, תשלומים, עלויות, ועוד. מדובר במידע שנמצא בשתי מערכות מידע תפעוליות פנימיות ושונות לחלוטין אחת מהשנייה. חלקו במערכת מידע ובה נתונים על הדירות וחלק האחר במערכת CRM ובה מידע על תשלומים, חוזים ועוד. המטרה הייתה הצגת המידע הנדרש לגולשים כחוויה אחת אחידה ברורה ונוחה. כמו כן, מכיוון שהקונים נדרשים להעביר ולקבל מסמכים עם מידע פיננסי ואישי רגיש באמצעות האתר, נדרשה רמת אבטחה מאד גבוהה בהתקשרות עם הלקוחות.


הפתרון שיושם: לאחר תהליך מחקר ואפיון מעמיק ועיצוב האתר בהתאם לאפיון ולדרישות, פותח אתר רספונסיבי ונגיש על גבי תשתית SiteVision מבית פיונט. לצורך הצגת המידע לרוכשים באזור האישי, הקים צוות מומחי הטכנולוגיה של פיונט עבור שיכון ובינוי נדל"ן שכבת SOA המתחברת לשתי המערכות הפנימיות, ויוצרת עבור הגולש חוויה אחידה ואינטואיטיבית, כשבאותה העת, בתוך הארגון לא נדרש שום שינוי בתהליכי העבודה. המידע שמוצג לגולשים נשלף מתוך אחת המערכות או משתיהן ביחד בתהליך שהוא שקוף לגמרי לגולש.
בנוסף בוצעה אינטגרציה למערכת אבטחה חיצונית על פי בקשת הלקוח, לצורך אספקת רמת אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, כולל תהליך הזדהות מאובטח, ואפשרות להעביר מסמכים בעלי מידע פיננסי רגיש כגון צילום צ'ק, חוזים ועוד, בצורה מאובטחת.

 https://www.shbn.co.il/  :כתובת האתר

שיכון ובינוי נדל"ן

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
עיריית רמת גן
"האתר מסתכל על הצורך של התושב, שם אותו במרכז ונועד לתת לו שירותים מקצה לקצה. זו הייתה הנקודה ממנה יצאנו לפרויקט ובחרנו בפיונט לביצועו. הפרויקט עבר בצורה חלקה – ובתוך כשישה חודשים העלינו את האתר לאוויר. עבדנו בצורה משולבת עם אנשי פיונט בתכנון לוחות הזמנים, בהטמעה ובהסבה של התכנים, ובהיערכות לעלייה לאוויר. הם הבינו היטב את הצרכים שלהם ופעלו בהתאם, והתוצאות לא איחרו לבוא. מאז תום הפרויקט אנחנו מקבלים תגובות חיוביות מהתושבים על הידידותיות של האתר, על ההנגשה של החומרים ועל העדכניות.

האתר הוא חלק מתפיסת מערכות המידע של ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: ביצוע פרויקטים לטובת התושבים, ומהווה נדבך מרכזי בפרויקט העיר החכמה שלנו"
קובי נח, מנמ"ר/מנהל אגף מערכות מידע מחשוב וחדשנות עיריית רמת גן
 
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"אנחנו באמת מאד שמחים על השדרוג הכל כך משמעותי שחברת פיונט ביצעה באתר שלנו. הלקוחות שלנו נהנים עכשיו מאתר נגיש ונוח, המאפשר להם לגשת בקלות לקטלוג המוצרים ולאתר את המוצר שאותו הם צריכים. האינטגרציה בין מערכת דה פקטו ומערכת SAP בקטלוג, שהיה פרויקט טכנולוגי מורכב, הופכת גם האתר שלנו למוביל בתחום, המאפשר לנו לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. שמחנו לעבוד עם הצוותים המקצועיים של פיונט".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל
הקרן למורשת הכותל המערבי
"כשיצאנו לדרך, ידענו מה אנחנו רוצים שיהיה באתר, אבל התוצאה הסופית היא מעל ומעבר לציפיות שלנו. פגשנו צוות עיצוב מקצועי ויצירתי, שהיה קשוב לרצונות שלנו ובאמת הבין את קהלי היעד שלנו ואת מה שמתאים להם. העיצוב המיוחד ביחד עם הפונקציונליות של האתר, וכל האפשרויות כמו ההרשמה לבר/מצווה, החנות, ממשק התרומות, לוח האירועים, פרשת השבוע שמחלפת כל שבוע, המצלמות - מספקת לגולשים שלנו חוויה נעימה וידידותית, ברוח האתר הקודש הזה."
שרה כי טוב ,מנהלת אתר