Dynamics 365 לניהול משאבי אנוש


הצלחת העובדים היא ההצלחה של הארגון


Dynamics 365 לניהול משאבי אנוש מספקת פתרון חדשני וקל ליישום המאפשר תמיכה יעילה בכל תהליכי משאבי האנוש בארגון
מערכת ניהול משאבי האנוש של מיקרוסופט מספקת שורה של כלים מתקדמים המאפשרים לנהל את מאגר המועמדים ולקלוט אותם ממקורות שונים, לאתר את המועמדים המתאימים באמצעות כלים מתקדמים לסינון, לתעד ולנהל את תהליך הגיוס, בכל הערוצים הרלוונטיים, לנהל את תהליך הקליטה תוך התאמה לתפקיד ומעקב אחר כל השלבים שיבטיחו קליטה חלקה ולאחר מכן לנהל את מחזור חיי העובד וההדרכות הרלוונטיות אליו

 
צפה בסקירת מערכת ניהול משאבי אנוש

מהגיוס ועד
להעסקה

 • After

  צור חוויית עובד מעצימה

  אפשר לעובדים לקבל את כל המידע הדרוש להם – בעצמם – תוך שימוש בכלי שירות עצמי מתקדמים הכלולים במערכת

  למדו עוד

 • After

  מיטוב פעילויות מחלקת ה-HR

  קבל כלים לביצוע אופטימיזציה של תוכניות התגמול, ההטבות, החופשות, ימי המחלה, ההרשאות, ההכשרות ועוד, והפוך אותן לפשוטות מאי פעם

  למדו עוד

 • After

  שפר את הגמישות הארגונית

  קבל את היכולת לאמץ בקלות ובמהירות שינויים ארגוניים על ידי מערכת ניהול משאבי אנוש מאובטחת וסקלבילית

  למדו עוד

  לפניך סליידר צילומים של אתרי אינטרנט שבנינו

  הפעל ניווט בסליידר עם חיצי מקלדת
  Before
  .

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל

צור חוויית עובד מעצימה


תמונה מקיפה לניתוב יעיל – קבל נקודת מבט מקיפה ומעמיקה על כל עובד הכוללת את כל הישגיו לאורך הקריירה, המיומנויות שהוא בקיא בהן, הסמכות רלוונטיות ומוקדי עניין. באופן זה ניתן לאתר בקלות ובמהירות עובדים המתאימים לצרכים שמתעוררים במערכת ולוודא כי צרכים אלו גם תואמים את נטיות ליבם.

אפשר לעובדים להנות משירות עצמי – חסוך זמן ובירוקרטיה מיותר על ידי מתן כלים נרחבים לעובדים לשירות עצמי במערכות ה-HR, כמו עדכון נתונים אישיים, דיווחים וביצועים, בקשות חופשה, יציאה להדרכה ועד'.

ספק כלים להעצמת היכולת הניהולית – תן למנהלים בסביבה הארגונית כלים אפקטיביים לשיפור ביצועי העובדים שלהם והיה גורם משמעותי ביצירת סטנדרטים ניהוליים ומתן תמיכה לכל אתגר ניהולי.

טפח את יכולות העובדים – אפשר לעובדים שלך להשביח ללא הרף את רמות ההכשרה וההסמכות המקצועיות שלהם. היעזר לשם כך בכלים המתקדמים הניתנים לשילוב במערכת ניהול משאבי האנוש כמו LinkedIn Learning או Dynamics 365 Guides.

מיטוב פעילויות מחלקת ה-HR


דיווח פשוט על חופשות והיעדרויות – קבל את היכולת לפשט ולייעל דיווחים אלו על ידי התאמתן לרגולציות והמדיניות הרלוונטית לארץ היעד והארגון כדוגמת FMLA ו- ADA. באופן זה תוכל לשמור על מערכת מעודכנת ולהימנע ממחלוקות או חריגות חוקיות.

בניית תוכניות תגמול חכמות – מערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources תאפשר לך להגדיר בפשטות קווים מנחים שיאפשרו לבנות תוכניות תגמול המותאמות למדיניות הארגון, ניתנות להצגה והסבר פשוט, משתכפלות בקלות בכל רחבי הארגון, ובעיקר תורמות להעלאת המוטיבציה והתפוקה של העובדים.

ניהול והגדרה של מערך ההטבות – אוסף הכלים בשירות עצמי, הכלולים במערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, מאפשרים לעובד למצות את ההטבות המגיעות לו להנות מנקודות זכות הרלוונטיות לתפקידו ולהירשם באופן אוטומטי לתוכניות השונות המוצעות לו על ידי הארגון.

טיפול פשוט בסוגיות תקציב, מיסים ושכר - מערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources תאפשר לך לשלב בקלות ובפשטות מערכות שכר חיצוניות ולנהל מעקב פשוט, אך מעמיק, אחר מגוון ההוצאות התפעוליות, תוך שימוש חלק ושקוף במערכת לניהול פיננסי Dynamics 365 Finanace

מערכת גיוס משוכללת – היכולת לשלב במערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, את הפיתרון המתקדם לגיוס כח אדם איכותי – LinkedIn Talent Solutions, תאפשר לך לשדרג ללא הכר את איתור המועמדים המתאימים ביותר לכל תפקיד ולהפוך את חווית ניהול הגיוס לקלה ופשוטה מאי פעם.

שפר את הגמישות הארגונית


צור הבנה ובהירות ארגונית – צמצם את המורכבות הארגונית באמצעות אוסף של כלים המאפשרים להגדיר בפשטות ובצורה מובנת לכל עובד, את מבנה ההירכיה בארגון, את מיקומו של כל תפקיד בתמונה הכוללת וכיצד כל אלה משתלבים לכדי מנגנון משומן וברור הפועל להשגת המטרה המשותפת.

שיפור הפרודוקטיביות – היכולת להגדיר במערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, את מחזורי הפעולה, המשימות של כל עובד, בשילוב עם תהליכי עובדה אוטומטיים מאפשרת להגדיל את הפרודוקטיביות ולייצר התייעלות מתמדת הנראית לעין כל.

טפח תרבות של ביצועי שיא – היכולת לרתום את עוצמות האבטחה, התאימות והפרטיות הכלולות בMicrosoft Azure כחלק בלתי נפרד ממערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, מאפשרים לבחון את ביצועי הפרט, הקבוצות והארגון על בסיס קבוע ולאתר את הדרכים להביא אותם לביצועי שיא.

צור פיתרון מותאם אישית – הממשק האינטואיטיבי הכלול במערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, תאפשר לך לבצע קסטומיזציה פשוטה של כל מסך עבודה – להוסיף או לגרוע שדות, לשנות את אופי ההצגה ולשתף את השינויים בקלות עם גורמים נוספים במערכת.

העצם את יכולות הפתרון – רתום את מגוון יכולות הפיתוח הכלולות ב- Microsoft Power Platform, על מנת להפוך את מערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources, לעוצמתית ומשוכללת יותר בהתאם לדרישות וההתפתחויות שאתה מזהה. כל זאת ללא צורך בידע טכני או במומחיות מיוחדת.

צפה כיצד מערכת ניהול משאבי האנוש של מיקרוסופט מסייעת להפוך את ארגון ה-HR לגמיש מאי פעם


ראה כיצד ניתן להפחית את מורכבות המערכת הארגונית, להגביר את היעילות והפרודוקטיביות של העובדים, ולאפשר ביצועי שיא, תוך פרסונליזציה מלאה לכל עובד.

קבל תובנות חכמות על משאבי האנוש בארגון

מערכות אנליטיות מתקדמות לחקר התנהלות משאבי האנוש יאפשרו לך להוביל החלטות אסטרטגיות חכמות

תכנון אופטימלי של כח העבודה – היכולת לשלב לוחות מחוונים מתקדמים ומפורטים של מערכת התובנה העסקית - Microsoft Power BI תאפשר לך לנתח את כל מקורות משאבי האנוש באגון ולהציג אותם בצורה חזותית שתאפשר לקבל החלטות חכמות בצורה קלה ומהירה מאי פעם.

שיפור רמת הוודאות – היכולת לקבל החלטות לגביי נושאים הקשורים בכח אדם אינה דבר של מה בכך, אחרי הכל מדובר לא פעם בדיני נפשות. אי לכך, שימוש בכלי בינה עסקית ולמידה עמוקה, הכלולים במערכת יאפשרו לך לקבל תמונה רחבה ומקיפה, המכילה כל נתון אפשרי שיאפשרו לך לקבל החלטות ברמת וודאות גבוהה יותר, תוך התבססות על עובדות ונתונים.

צמצום המורכבות הארגונית – שימוש ב Common Data Service תאפשר לך לשלב מערכות תומכות ואפליקציות שותפים עם מערכת ה-HR Dynamics 365 Human Resources ולהפוך כל מורכבות ארגונית לפשוטה יותר.

סביבת עבודה מלוכדת ושיתופית – במקום להניח הנחות, קבל את היכולת להתבסס על תחושות אמיתיות של העובדים העולות מן השטח תוך שימוש פשוט אך עוצמתי של מערכת הסקרים המתקדמת Customer Voice הניתנת לשילוב במערכת.

סיפורי הצלחה של לקוחות

סיפור הצלחה ארגון הבריאות הגדול ביותר בניו-יורק

כיצד הצליח ארגון הבריאות הגדול ביותר בניו-יורק לשדרג מקצה לקצה את תהליכי ליווי המטופלים בעזרת Dynamics 365 customer service

לקריאה
סיפור הצלחה Pandora

כיצד הצליחה רשת חנויות התכשיטים הבינלאומית - Pandora להפיק ממערכת ה- Dynamics 365  אמת ארגונית אחת שאפשרה לשנות את חוויית הצריכה, לייעל תהליכים עסקיים, לאפשר לצוותי השטח לחסוך למעלה מחודשיים של עבודה מייגעת ולהפוך לאחד מהארגונים העסקיים המצליחים בעולם:

לקריאה
סיפור הצלחה Siemens

כיצד הצליחה Siemens לייעל ללא הכר את תחזוקת המשאיות שלה הודות ל Dynamics 365 Service Field וטכנולוגיית המציאות המדומה המתקדמת השלובה ב- HoloLens

לקריאה
סיפור הצלחה SAGA

כיצד הצליחה הוצאת הספרים SAGE להטמיע מערכת ניהול מכירות בזמן אפסי ולהקפיץ את הביצועים של צוות המכירות

לקריאה

החבילות שאנו מציעים

 • Dynamics 365 Human Resources Self Service

 • Dynamics 365 Human Resources

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל