פתרונות SaaS מלאים לחדשנות דיגיטלית עירונית

עולם דיגיטלי מלא ושלם לכל עירייה הכולל את כל המוצרים והשירותים הנדרשים באריזה אחת,
בעזרת מגוון פתרונות מתקדמים במגוון טכנולוגיות ופלטפורמות ובשילוב אינטגרצייה למערכות הליבה. 

האתגר הדיגיטלי של פיונט

 

כיום עירייה המעוניינת בפיתוח והקמת פתרונות דיגיטליים נאלצת לצאת למכרז לכל פתרון בנפרד דבר הדורש ממנה משאבים רבים הן בהכנתו והן בתהליך בחירת הספק - דבר המייקר את הפרויקט, מאריך את לוחות הזמנים ברוב המקרים התוצרים הדיגיטליים אינם מסוכרנים ואינם נושאים את אותו המראה הגרפי מיתוגי.

חברת פיונט מציעה מודל מהפכני המאפשר גמישות והתאמה מכסימליים לכל עירייה. TOTAL CITY הוא כינוי למוצר יחודי המאגד בתוכו את כל הצרכים הדיגיטליים של כל עירייה, גדולה כקטנה. קונספט המודל המהפכני הוא שהמוצר הוא למעשה פתרון מקיף לכל הצרכים והדרישות של העירייה בתחום הדיגיטלי והיחוד הוא שכל צורך אינו מוצר Stand Alone אלא חוליה בשרשרת הפתרונות הדיגיטליים של פיונט.

TOTAL CITY – מוצר ופתרון דיגיטלי מלא וכולל

 

דיגיטל עירוני משמעותו מתן שירותים מלאים לתושבים ולעסקים – בעזרת שימוש במדיות ומוצרים מגוונים (כגון אתר ואפליקציה) וחיבור מלא שלהם למערכות תפעוליות וחיצוניות (אינטגרציה) תוך מיקוד פרופיל המשתמש ומתן שירותיים ממוקדים לצרכיו בהתאם למאפיינים אישיים ועסקיים.
עירייה הבוחרת במוצר המנצח של פיונט מקצרת את פרק הזמן מרגע ההחלטה ועד לעליה לייצור ונהנת מעלות נוחה ותשלום ידוע מראש רק עבור התוצרים והתכולה המדויקים שהעיריה זקוקה להם. את המכרז העירוני מחליף קטלוג מפורט המכיל את כל התוצרים, הרכיבים וסט הכלים הנדרשים העונים על כל הצרכים הספציפיים של העירייה. הקטלוג פותח על סמך הניסיון הרב של פיונט שיש מפרויקטים קודמים דבר שחוסך לעירייה תהליך ארוך ומיגע שלא תמיד עונה על הצרכים.

הקטלוג כולל את כל המוצרים, רכיבים, תבניות, התשתיות ואינטגרציות אפשריים הדרושים לכל פרויקט העירוני על שלל הפונקציונליות המגוונות תוך עמידה על תקני אבטחת מידע ושרידות הנדרשים בפרויקט ציבורי. לכל מוצר ולמודולים המרכיבים אותו, אנו תופרים את המיתוג והאפיון החוויתי המתאים בזיקה למיתוג העירוני הקיים.

מלאו פרטים ושלחו ליצירת קשר

שדות חובה מסומנים ב - *
שם מלא
טלפון
דוא"ל
חברה
הודעה
 •  

  פתרון מקיף ורב שכבתי


   

  הקמה, פיתוח ואינטגרציה - משלב הדרישה ועד לשלב הייצור.
  תשתיות - ארכיטקטורת שרתים מלאה, אבטחת מידע, שרידות.
  תחזוקה - תחזוקת המערכת הכוללת שדרוגים, אפשרות הוספת רכיבים ומודולים, תמיכה שוטפת, הדרכות פרטניות ומוקד תמיכה.

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל