פיתוח פורטלים ארגוניים – כי כל ארגון צריך

פורטלים ארגוניים הם כלי עבודה שיווקים ועסקים, המחברים את המנהלים והעובדים של הארגון למידע ולתהליכים ארגוניים, פורטלים ארגוניים משמשים לשיתוף מידע וידע וככלי לקבלת החלטות.

ככל שהארגון גדול יותר ויש בו יותר עובדים, יותר מידע, ותהליכים יותר מורכבים, הפורטלים הארגוניים הופכים להיות צורך אסטרטגי קריטי המאפשר לחברה לעמוד באתגרי התחרות הקשה שהשוק מכתיב ובכל זאת, לכל ארגון יש את האופי והצרכים המיוחדים שלו.

בדיוק במקום הזה פיונט נכנסת לתמונה

צוות המומחים של פיונט הוא בעל ידע וניסיון רב בכל ההיבטים הקשורים לפיתוח פורטלים ארגוניים - תכנון, עיצוב, פיתוח ויישום, הטמעה, אחסנה וניהולם. אנחנו מתמחים בפיתוח של פורטלים ארגוניים על גבי SharePoint, ומאחורינו ניסיון עשיר על עשרות פרויקטים שבוצעו עבור ארגונים מסוגים שונים.

תשתית ה- SharePoint מאפשרת לכל ארגון לקבל פתרון "תפור" לפי צרכיו ולעדכנו באופן מודולארי בהתאם לשינויים בצרכים ולדרישות, כך שהפורטל הארגוני גדל ביחד עם הארגון שלכם, ואנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך.

בפיונט תקבלו פורטל ארגוני המותאם ספציפית לחברה שלכם, למערכות שלכם, לניהול המידע והידע ולתהליכים הארגוניים, ובמיוחד – לנכס הכי יקר שלכם – לעובדים שלכם.

פיתוח פורטלים ארגוניים – כי כל ארגון צריך

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל

פרויקטים נבחרים מפיונט טכנולוגיות

לכל הפרויקטים