ניהול השיווק -Dynamics 365 Marketing


צור חוויית לקוח אישית ועוצמתית

מערך ניהול השיווק - Dynamics 365 Marketing יאפשר לך לתכנן את מהלכי השיווק בצורה אופטימלית, ליצור השפעה מירבית על קהלי היעד ולהשיג לידים איכותיים המאפשרים להפוך הזדמנויות למכירות.

 מערכת ה-CRM לשיווק -Dynamics 365 Marketing מאפשרת אוטומציה מושלמת של תהליך השיווק, תוך שהיא מסייעת ליצור לקוחות פוטנציאליים מתוך מגוון של ערוצי הפצה ושימוש מתקדם ביכולות בינה עסקית. על ידי חיבור חלק למערכת ניהול המכירות - Dynamics 365 sales ניתן להפוך הזדמנויות מכירה אלו למכירות בפועל.
 

ראה סרטון המציג סקירה של יכולות מערכת ה-CRM לשיווק -
Dynamics 365 לניהול השיווק


 

צור חוויית לקוח
אישית ועוצמתית

 • After

  נהל ותזמן את מסע הלקוח

  צור מסע לקוח המשלב תנועה במגוון ערוצים ומאפשר להתאים את המסר הנכון בזמן הנכון, ובערוץ הנכון ליצירת מערכת יחסים חזקה ומתגמלת עם הלקוחות.

  למדו עוד

 • After

  צור חיבור הדוק בין המכירות לשיווק

  על ידי היכולת להתאים באופן אוטומטי את המסרים השיווקיים והמכירתיים לכל שלב ותגובה של הלקוח, תוך חיבור אינטגרלי למערכת ניהל המכירות Dynamics 365 sales

  למדו עוד

 • After

  קבל החלטות מושכלות מבוססות AI

  שפר את היכולת ליצור מהלכי שיווק אוטומטיים על בסיס כלי בינה מלאכותית – AI - Dynamics 365 Customer Insight המסוגלים לנתח כל ליד, לדרג אותו ולהמליץ על הפעולות האופטימליות הרלוונטיות עבורו.

  למדו עוד

  לפניך סליידר צילומים של אתרי אינטרנט שבנינו

  הפעל ניווט בסליידר עם חיצי מקלדת
  Before
  .

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל
נהל ותזמן את מסע הלקוח ליצירת משפך שיווקי יעיל יותר

צור חוויית לקוח מותאמת אישית – על ידי תזמון וניהול מדויק של מסע הלקוח בין המסרים השיווקיים, וניתוח ההתנהגות שלו בכל שלב, תוכל להחליט באיזה ערוץ להמשיך את פעילות השיווק, מתי ועם איזה מסר.

צור וובינרים וסמינרים שיווקיים – חיבור אינטגרלי עם Microsoft Teams יאפשר לך ליצור בקלות אירועים שיווקיים, תוך ניהול קל ופשוט של הדוברים, הנרשמים והיכולת להניע אותם לפעולה בעזרת אוסף של כלים אוטומטיים. קבל את היכולת לעריכת והפקת אירועים הכוללת את כל הפעולות הרלוונטיות להפקה מוצלחת של אירוע מסוג זה, החל מאתר אינטרנט ייעודי, דרך תהליכי רישום, ניהול אישורי כניסה של המשתתפים, מעקב אחר נותני חסות, שילוב סקרים וכלה בקמפיינים שיווקיים לקידום האירוע.

זהה את הלקוח הכי רלוונטי – היכולת ליצור קמפיינים שיווקיים המבוססים על חיתוך מדויק של קהלי היעד בכל ערוץ – Email, web event, telemarketing, SMS או אינטגרציה עם LinkedIn תאפשר להתמקד בלקוחות בעלי פוטנציאל הרכישה הגדול ביותר.

צור בקלות ובמהירות חומרים שיווקיים – מגוון היכולות האוטומטיות ליצירת חומרים שיווקיים, הכלולות במערכת ה-CRM לשיווק - Dynamics 365 Marketing, תאפשר להרים לאוויר כל רעיון מבריק לקמפיין שיווקי באופן מהיר מאי פעם.

שכפול והתאמת קמפיינים – קבל את היכולת לעשות שימוש חוזר בחלקים של קמפיין שיווקי קיים תוך התאמה שלו ליחידה עסקית אחרת וקהל יעד שונה.
צור חיבור הדוק בין המכירות לשיווק

נקודת מבט אחודה על הלקוח – החיבור הטבעי וההדוק בין מערכת השיווק למערכת ניהל המכירות Dynamics 365 sales מאפשרת לגשר על הפער הטבעי הנוצר בארגונים בין הישווק למכירות ולהבטיח שכל ליד בעל ערך יטופל באופן הולם ומיידי על ידי מערך המכירות, תוך הזנה דו כיוונית של שתי המערכות.

זיהוי הזדמנויות – יכולות ה-AI הגלומות במערכת יאפשרו לזהות הזדמנויות בעלות ערך ניכר ולמקד את הפעילויות השיווקיות בהן על מנת להשיג החזר השקעה מיטבי ומתן היחס הנכון ללקוחות בעלי פוטנציאל הרכישה הגדול ביותר.

הרחב וייעל את משפך השיווק והמכירות – היכולת לאתר את ההקשרים הנכונים של כל נקודת מגע עם הלקוח וכל תגובה שלו, תוך שימוש בכלי בינה עסקית חדשניים, מאפשרת לשמור על הלקוחות הרלוונטיים במשפך ולהוביל אותם בבטחה רבה יותר להחלטת קנייה.

תיעדוף לידים – קבל את היכולת לעקוב אחר כל ליד ולתעדף אותו על בסיס כל המגעים ואוסף עצום של נקודות מגע היסטוריות קודמות. מנגנון דירוג חכם מבוסס למידה עמוקה ו-AI יאפשר לך לא לפספס אף הזדמנות להוביל את הליד במסע המותאם במיוחד עבורו.

שיפור הפרודוקטיביות – קבל את היכולת להגדיר מראש תהליכים אוטומטיים שיספקו ללקוח הפוטנציאלי תגובות אוטומטיות לכל פעילות שהוא מבצע, יבטיחו ביצוע Follow Up's וחוויית לקוח אינטנסיבית וחיובית המובילה לרכישה. כל זאת באופן אוטומטי וללא מגע יד אדם.

שיפור יכולת השיתוף – הודות לאחידות צורת העבודה בין הכלים השונים של Microsoft 365 ניתן להגיע בקלות למיצוי רב יותר של כל הכלים הכלולים במערכת ולהשיג השפעה רבה יותר על התהליך. עקומת הלמידה האפסית הנדרשת למעבר בין הכלים מאפשרת להציב פתרונות רבים יותר המופעלים בפשטות למול האתגרים השיווקיים.

רב ערוציות - קבלת היכולת ליצור מסעות לקוח לקמפיינים רב ערוציים המשגרים הודעות מותאמות אישית תוך יכולת להתאים לכל איש קשר ברשימת התפוצה את המסלול הרלוונטי לו.

חיבור לרשתות חברתיות - חיבור הדוק לאנשי הקשר ברלוונטיים בלינקדין – יכולת להתמקד בקהלים המתאימים ב-LinkedIn ולייבא הפניות ישירות לתוך Dynamics 365 Marketing.

קבל החלטות מושכלות מבוססות AI

עוצמת הפשטות – קבל את היכולת להשתמש במילים פשוטות וטבעיות על מנת להגדיר את קהלי היעד שלך והמגזרים אותם תרצה לטרגט.

תיעדוף לידים - על בסיס כלי בינה מלאכותית – AI - Dynamics 365 Customer Insight המסוגלים לנתח כל ליד, לזהות את כל המידע הרלוונטי לו, לדרג אותו ולהמליץ על הפעולות האופטימליות הרלוונטיות עבורו.

שיפור אפקטיביות השיווק – הודות לשימוש בלוחות מחוונים הבנויים במערכת ומערכות לניתוח האפקטיביות והחזר ההשקעה של כל פעילות שיווקית.

יכולת החלטה על התוכן הנכון – שימוש במערכת A/B Testing המהווה חלק בלתי נפרד ממערכת ניהול השיווק, תאפשר לבחון את האפקטיביות של כל מסר שיווקי, להחליט על המסר הנכון ולהשיג אחוזי תגובה ופתיחה גבוהים יותר.

הבנה טובה ומעמיקה יותר של צרכי הלקוח – היכולת לנטר את מסע הלקוח באופן מתמיד ולאסוף מידע רלוונטי יקר ערך בעזרת מערכת הסקרים Dynamics 365 Customer Voice תאפשר להבין את הלקוח טוב יותר ולהתאים אליו את המסרים והפעולות הנכונות.
מערכת גמישה המאפשרת גידול וצמיחה

התאם את פעילות השיווק לכל צורך – קבל את היכולת ליצור במהירות ובקלות יישומים ותהליכים שיווקיים, המותאמים לסביבת Web ויישומי מובייל, ללא צורך בכתיבת קוד.

אינטגרציית נתונים חלקה – קבל את היכולת לשלב נתונים בקלות ובשקיפות ממערכת ה-CRM לשיווק - Dynamics 365 Marketing, ביחד עם אפליקציות ומערכות צד שלישי. צור תהליכים אוטומטיים על ידי שימוש בתהליכי עבודה המובנים במערכת, או צור תהליכים חדשים לגמרי באמצעות Microsoft Power Automate.

הגבר את עוצמת הקמפיינים – על ידי קבלת היכולת לתאם באופן חלק את מסע הלקוח דרך כל הממשקים, פנימיים וחיצוניים .

שיווק גלובלי מותאם רגולציה – מערכת ניהול השיווק כוללת את היכולת לבצע התאמה של כל קמפיין לחוקים והרגולציות המקומיות ולהבטיח שכל קהל יעד יקבל את המענה השיווקי הנכון בהתאם לרגולציה המקומית
הוסף ערוצים מותאמים אישית – קבל את היכולת להתאים את מסע הלקוח לכל צורך על ידי האפשרות לייצר ממשקים ותוספים מותאמים הניתנים לשילוב פשוט וקל עם מערכת ניהול השיווק Dynamics 365 Marketing.

סיפורי הצלחה של לקוחות

סיפור הצלחה Pandora

כיצד הצליחה רשת חנויות התכשיטים הבינלאומית - Pandora להפיק ממערכת ה- Dynamics 365  אמת ארגונית אחת שאפשרה לשנות את חוויית הצריכה, לייעל תהליכים עסקיים, לאפשר לצוותי השטח לחסוך למעלה מחודשיים של עבודה מייגעת ולהפוך לאחד מהארגונים העסקיים המצליחים בעולם:

לקריאה
סיפור הצלחה Siemens

כיצד הצליחה Siemens לייעל ללא הכר את תחזוקת המשאיות שלה הודות ל Dynamics 365 Service Field וטכנולוגיית המציאות המדומה המתקדמת השלובה ב- HoloLens

לקריאה
סיפור הצלחה SAGA

כיצד הצליחה הוצאת הספרים SAGE להטמיע מערכת ניהול מכירות בזמן אפסי ולהקפיץ את הביצועים של צוות המכירות

לקריאה
סיפור הצלחה ארגון הבריאות הגדול ביותר בניו-יורק

כיצד הצליח ארגון הבריאות הגדול ביותר בניו-יורק לשדרג מקצה לקצה את תהליכי ליווי המטופלים בעזרת Dynamics 365 customer service

לקריאה

החבילות שאנו מציעים

מתעניינים בשירותים שיש לנו להציע?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר
שם פרטי
שם משפחה
שם חברה
טלפון
אימייל