קבוצת פיונט טכנולוגיות

קבוצת פיונט היא מהגופים הגדולים והמובילים את תחום האינטרנט וטכנולוגיות המידע בישראל ומספקת פתרונות מגוונים ואפקטיביים להגדלה ושיפור מתמיד בפעילות העסקית של לקוחותינו בעידן הדיגיטלי הרב-ערוצי. מתודולוגית ה-eBrand שפיתחנו מגדירה את האסטרטגיה שבה נרתום את המדיה הדיגיטלית באופן אפקטיבי לטובת היעדים העסקיים של לקוחותינו. תהליך האפיון ותכנון חווית המשתמש (UX) מתרגם את האסטרטגיה ליישומים אותם אנו מפתחים בטכנולוגיות שונות בארכיטקטורת SOA. אנו מתכננים אסטרטגיה שיווקית, מפתחים ומבצעים תכניות שיווק הכוללות אמצעים למדידה ושיפור מתמיד של האפקטיביות וההחזר על ההשקעה (ROI) בערוצים הדיגיטליים.

היתרונות שלנו:

 • שילוב של ניסיון ונעורים

  את קבוצת פיונט מובילים מומחים בכירים המטפחים כישרונות צעירים עתירי דמיון ומוטיבציה.
 • ידע רב תחומי

  פיונט מיישמת בכל פרויקט ידע וניסיון בתחומי טכנולוגיה, שיווק, עיצוב, חווית משתמש, ממשק משתמש, פרסום ועוד.
 • גיוון טכנולוגי

  קבוצת פיונט מספקת שירותים ופתרונות במגוון תשתיות מובילות וסביבות פיתוח נפוצות.
 • פתרון מושלם

  פיונט ערוכה לספק לכל לקוח את כל מגוון השירותים לפרויקט, בראייה רחבה של הפרויקט ושל צורכי הלקוח.
 • תרבות של מחקר ולמידה

  צוותי פיונט חוקרים את זירות הפעילות בארץ ובעולם ומקפידים להיות בחזית הידע המקצועי, תוך שיתוף הלקוחות בהתפתחויות העדכניות בתחום האינטרנט ומערכות המידע.
 • תחרותיות

  קבוצת פיונט מעודדת חשיבה תחרותית מתוך שאיפה לסייע ללקוחותיה להשיג יתרון שיווקי ועסקי לטווח ארוך.

"חרטנו על דגלינו לספק ללקוחותינו מערכות אינטרנט אפקטיביות"


העולם הדיגיטלי סביב לנו הוא דינמי, משתנה ומתפתח ללא הרף ומשנה את אורחותינו לעיתים קרובות. מערכות שירות עצמי מאפשרות לנו לצרוך שירותים מעסקים מבלי שנצטרך להגיע לבית העסק בזמן ובמקום המתאים לנו, העיתונות המקוונת מאפשרת לנו להתעדכן כמעט בזמן אמת על המתרחש בעולם, צריכת מדיה ישירה מאפשרת לנו לצפות בתכנים המעניינים אותנו במקום ובזמן המתאים לנו, הרשתות החברתיות מאפשרות לנו ליצור קשרים חדשים, לתקשר ואף לבלות עם אנשים שאיננו מכירים.

הרגלי הצריכה שלנו מושפעים ממאמרים, מחקרים ועצות מאנשים שאיננו מכירים וממחאות חברתיות כנגד ארגונים וממשלות הקמות במרחב הדיגיטלי. מכשירי smart phones, טאבלטים שונים על סוגיהם, עמדות שירות, טלויזיות חכמות ומערכות הפעלה חדשות תופסות את מקומם של מחשבי ה-PC המסורתיים ומשנים גם את האופן בו אנו צורכים את התכנים הדיגטליים.

על מנת לאפשר לארגונים ולעסקים למקסם את הערוצים והמכשירים השונים אנו מספקים באמצעות חטיבות מתמחות פתרון כולל של שירותים ויישומים המגדירים את הפעילות במרחב הדיגיטלי הרב-ערוצי באופן אפקטיבי.

 
לכל השירותים
סרטון המציג תמונות מתוך משרדי חברת פיונט

הסיפור שלנו במספרים

פיונט קיימת מאז 1999

מהכוחות המובילים בתעשיית האינטרנט וטכנולוגיות המידע בישראל

120עובדים

120
עובדים

בפיונט מועסקים עובדים מכל התחומים הנדרשים בכדי לתת ללקוחותינו מענה של 360° לכל פרויקט שאנחנו מבצעים: מומחי איפיון ועיצוב (UI/UX), מפתחים המתמחים במגוון טכנולוגיות, מפתחי Frontend, מומחי QA, מנהלי פרויקטים, אנשי תוכן במגוון שפות, מומחי שיווק, קידום ו-SEO, ויועצים אסטרטגיים.
650+פרויקטים
פיתוח של 550 פרויקטים
עיצוב ואפיון 100 פרויקטים

650+
פרויקטים
פיתוח של 550 פרויקטים
עיצוב ואפיון 100 פרויקטים

קרוב ל-700 פרויקטי עיצוב, אפיון, פיתוח ואינטגרציה של אתרים שיווקיים, אתרי מידע, אתרי סחר אלקטרוני, אפליקציות, תשתיות, ועוד, עבור חברות ומותגים מהמובילים במשק
למידע נוסף על פרויקטים
400+לקוחות

400+
לקוחות

מעל 400 לקוחות מרוצים, מחברות מובילות ומותגים מוכרים מכל מגזרי המשק הישראלי - ממשלתי, ציבורי ופרטי.
2סניפים
2 סניפים בחיפה ובתל אביב