בקבוצת פיונט הזמן לא עומד מלכת!

בפיונט מתעדכנים ומחדשים כל העת – טכנולוגיות חדשות, פרויקטים והישגים חדשים.

 

מוזמנים להיכנס ולהתעדכן בחדשות שלנו!

הצוות של פיונט

מציג פתרון לעיר דיגיטלית בכנס המנמ"רים באילת

בלוקצ׳יין -

פיונט מפתחת תשתיות על גבי הבלוקצ׳יין


טכנולוגיית בלוקצ'יין (Blockchain) היא ההמצאה המהפכנית ביותר בעולם האינטרנט של הזמן האחרון, יש המשווים אותה להמצאת החשמל, מבחינת ההשפעה והחדשנות.

פיונט מקפידה להימצא כל העת בחזית הטכנולוגיה, ולכן המומחים שלנו התמקצעו בתחום וכבר ערוכים להציע מגוון שירותים בעולם הBlockchain-, כגון: תכנות וקישור אפליקציות למערכת הבלוקצ'יין של האטריום (Ethereum) ושל הביטקוין (Bitcoin), תכנות "חוזים חכמים" (smart contracts) למערכת הבלוקצ'יין של האטריום, והקמות מערכות לניהול ICO (Initial Coin Offering).

Kimera -

מערכת לניהול Cryptocurrency (מטבעות וירטואליים) על גבי הבלוקצ'יין – Blockchain מבית פיונט

למידע נוסף

ההתאחדות לכדורגל

פיונט גאה להציג: הושק אתר חדש להתאחדות לכדורגל


קבוצת פיונט גאה על זכייתה במכרז להקמת אתר מידע מקיף, בסטנדרט עיצוב אירופאי בעברית ובאנגלית, המציג מידע טקסטואלי וויזואלי אודות הכדורגל בישראל: שחקנים, קבוצות, כללי המשחק, טבלאות, טורנירים, בתים, לוח אירועים, מהלכי משחק, דיווחים לוועדות משמעת והחלטותיהן, ועוד.

האתר מרהיב בעיצובו ועומד בסטנדרטים אירופאיים, רספוניסיבי ונגיש שהוקם על גבי מערכת SiteVision מבית פיונט. האתר מרכז מידע בעברית ובאנגלית, אודות עולם הכדורגל הישראלי: שחקנים, קבוצות, מהלכי משחק, נבחרות, ליגות, אירועים, מהלכי משחק, החלטות של וועדות משמעות ועוד. בפרויקט זה יישמה פיונט אינטגרציה לדטה בייס שממנו נשלפים הנתונים והטמעה של עדכונים שוטפים המגיעים ממשחקים – החלטות של שופטים, כרטיסים צהובים ועוד.

לאתר ההתאחדות לכדורגל

iDigital

פיונט השיקה: אתר אינטרנט משודרג ל-iDigital ישראל


לאחרונה הושק אתר אינטרנט חדש של idigital שפותח על פיונט על גבי מערכתSiteVision . מדובר באתר רספונסיבי ונגיש המציג רמה עיצובית מאד גבוהה התואמת את הרוח העיצובית ואת חוויית המשתמש של מותג אפל העולמי, כולל הנפשה ואפקטים מרהיבים. כמו כן, ביצעה פיונט קידום לאתר מבחינת SEO תוך הקפדה על מהירות, תוכן ומבנה האתר על פי ההנחיות שלGoogle .

באתר אזור תדמיתי שיווקי המציג מידע רב על מוצרי אפל וחנות אונליין הכוללת חווית רכישה מקוונת כסל קניות ברור ונוח לתפעול. בנוסף יושם מנגנון חיפוש המאפשר חיפוש למי מכשיר, דגם ומותג במטרה להוביל את המשתמשים למוצר שהם מחפשים, למשל כיסוי למכשיר הטלפון הספציפי שבידיהם. בפרויקט זה גם יושמה אינטגרציה למערכת Priority דו-כיוונית המעדכנת את נתוני מלאי המוצרים ומחירם במטרה לנהל את הצגת המוצרים לגולש בצורה נגישה ועדכנית בחנות Online.

לאתר iDigital

Budget

אתר חדש מבית פיונט: אתר e-commerce ל-Budget


בפרויקט זה בוצעה מתיחת פנים עיצובית לאתר של חברת באדג'ט, הנגשה והפיכת האתר לרספוניסיבי על מנת לאפשר נגישות למידע שבאתר וחוויית משתמש נעימה וידידותית. במסגרת השדרוג בוצעה אינטגרציה למאגר הרכבים – BMS, מערכת תפעולית פנימית של באדג'ט, משם נשלפים הנתונים אודות הרכבים.

לאתר Budget

מכרז משכ"ל

פיונט זכתה במכרז משכ"ל לשדרוג השירות הדיגיטלי בעיריות ומועצות מקומיות לתושבים


פיונט גאה להודיע על זכייתה במכרז משכ"ל לשיפור השירות הדיגיטלי של רשויות ומועצות מקומיות לתושביהם. במסגרת המכרז תציע פיונט פתרון דיגיטלי מקיף כולל: בניית אתר אינטרנט דינאמי, חדשני ונגיש בעברית או ערבית עם שפות משניות –אנגלית ועברית/ערבית, הכולל מערכת תוכן נוחה להזנה, ניהול התוכן, וניטור פעילות הגולשים. בנוסף תקים פיונט, תעצב ותנהל באופן שוטף את דף הפייסבוק העירוני, ותיישם מוקד עירוני מנוהל, CRM מתקדם וחכם, והכל בלוחות זמנים ותקציבים אטרקטיביים.

 לפיונט ניסיון אדיר בפרויקטים באינטרנט ובמדיות החברתיות ואנחנו מזמינים עיריות, רשויות מקומות המעוניינים בשיפור השירות הדיגיטלי לתושבים במהירות ובתקציב נוח לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף

עיר דיגיטלית

פיונט תציג פתרון לעיר דיגיטלית עבור עיריות ומועצות מקומיות בכנס המנמ"רים השנתי באילת


בכנס תציג פיונט פתרון מקיף ואטרקטיבי לשדרוג השירות הדיגיטלי לתושבים בעיריות ורשויות מקומיות. הפתרון כולל הקמת אתר אינטרנט עירוני בעברית או בערבית, ובו דפי מידע, מערכת נוחה להזנת תוכן, עיצוב וניהול שוטף, הקמה וניהול של דף פייסבוק עירוני, והקמה וניהול של מוקד עירוני (CRM) מתקדם וחכם.

החבילה מוצעת בלוחות זמנים ותקציבים אטרקטיביים כך שרשויות המעוניינות בכך יכולות במהירות וביעילות להצעיד את השירות הדיגיטלי קדימה ולשפר את איכות חיי תושביהם!

חפשו אותנו בכנס המנמ"רים השנתי באילת במרץ 2018!