רמב"ם – הקריה הרפואית לבריאות האדם

רק בריאות - אתר חדש לקריה הרפואית רמב"ם


פיונט גאה להציג: אתר חדש לקריה הרפואית רמב"ם! בפרויקט זה התמודדה פיונט עם האתגר הגדול של הנגשת מידע רפואי ומנהלי מגוון הכולל מידע אודות טיפולים, רופאים, מידע רפואי מפורט וכן מידע על מחלקות ותתי-המחלקות לקהלי יעד שונים - מטופלים במצב חירום הזקוקים למידע מידי, חולים המגיעים לטיפולים מתמשכים וזקוקים למידע רפואי אודות הטיפול, תורמים, ועוד. כל זה ועוד בארבע שפות – עברית, אנגלית, רוסית וערבית.

בכדי לתת מענה הולם לקהלי היעד המגוונים של האתר ביצעה פיונט תהליך אפיון מקצועי ומתודי שכלל זיהוי קהלי יעד שונים, חקירת משתמשי האתר והתנהגותם. במסגרת האפיון ניתן פתרון לניווט חכם ומנגנון חיפוש מורכב עבור קהלי היעד השונים.
האחר החדש נבנה על גבי תשתית SiteVision של פיונט לאחר הסבת הנתונים ממערכת ה-SharePoint.

התוצאה: אתר מרהיב, נוח ונגיש בעיצוב חדשני, רספוניסבי ומזמין.

Cortex שתלים דנטליים

חיוכים חדשים מבית פיונט: אתר וקטלוג של אלפי מוצרים בתחום הדנטלי הניתנים לאיתור בקלות ובנוחות


לאחרונה הושק האתר של חברת Dental Implants Cortex הכולל קטלוג של אלפי מוצרים מתחום השתלים הדנטליים והנותן מענה נוח ויעיל לרופאי שיניים ולמפיצים ברחבי העולם בחמש שפות: אנגלית, ספרדית, סינית, צרפתית ואיטלקית.

בפרויקט זה התמודדה פיונט עם האתגר הגדול של הנגשת מספר גדול של מוצרים בעלי מאפיינים שונים לקהלי יעד שונים, בצורה ידידותית למשתמש ונוחה לחיפוש.

פיונט ביצעה אפיון, עיצוב, יישום ופיתוח אתר האינטרנט על גבי מערכת ה-SiteVision. ביצענו מיפוי של אלפי מוצרים וטעינתם במערכת לטובת משתמשי האתר. התוצאה - אתר המאפשר איתור נוח של מוצרים מתוך הקטלוג ויצירת Wishlist של מוצרים לרכישה עתידית.

כמו כן כולל האתר אזור של מידע לימודי, הכולל סרטים אודות מוצרים, הליכים כירורגיים, סרטי הדרכה ומידע מקצועי נוסף, לטובת משתמשי האתר.

דנטל דפו וול

פרויקט אינטגרציה ייחודי – SAP Business One, דה פקטו ו-SiteVision תחת קורת גג אחת


פיונט גאה להציג את האתר החדש של חברת דנטל דפו-וול הוותיקה, המספקת מזה שנים רבות מגוון מוצרים לרופאי וטכנאי השיניים, בתי חולים, מרפאות ציבוריות, קיבוצים, צה"ל, משרד הביטחון, קופות חולים ולקוחות מחו"ל. באתר קטלוג של אלפי מוצרים המשרת את קהל הלקוחות המגוון של החברה.

מעבר לאיפיון, עיצוב, יישום ופיתוח אתר האינטרנט על גבי מערכת ה-SiteVision של פיונט, התמודדה פיונט בהצלחה עם האתגר הטכנולוגי המורכב של אינטגרציה מול שתי מערכות במקביל - מערכת דה פקטו, המנהלת את לקוחות החברה לפי סגמנטים והמגדירה חוקיות של מבצעים והנחות ללקוחות ומערכת SAP Business One הקיימת בחברה, כך שכל המוצרים הקיימים במערכת ה-SAP יוצגו גם הם בקטלוג המוצרים באתר. כך יודעת המערכת להציג מבצעים והנחות מפולחים ללקוחות – אחד פלוס אחד, הנחות מיוחדות או חבילות של מוצרים. בכך מוכיחה פיונט שוב את היכולות שלה לבצע פרויקטי אינטגרציה מורכבים!

בנוסף, בוצע גם מיתוג מחדש, התאמת הצבעוניות של האתר והתאמת הלוגו של חברה לעיצוב החדש.

התוצאה – אתר ייחודי, רספונסיבי ונגיש, המציג את קטלוג המוצרים וחדשני בכך שהוא משלב את היכולות של שתי המערכות הללו ומאפשר גם ניהול של מועדון ולקוחות וגם אינטגרציה למערכת ה-SAP, ולהציע מוצרים מותאמים לקהל הלקוחות המפולח.