סופרין

קבוצת סופרין היא חברת נדל"ן העוסקת בייזום פרויקטים בהיקפים גדולים [מידע על סופרין ועל הפרויקטים של הקבוצה תוכלו למצוא באתר השיווקי .

הקבוצה מלווה את כלל הפרויקטים שבחסותה משלב הייזום, דרך תהליך התכנון וההקמה, ועד לגמר הפרויקט כשהוא מוכן לאכלוס, לרבות ניהול בירוקרטי הנדרש בתהליכים שונים בפרויקט למול כלל השותפים, לקוחות הפרויקטים והספקים השונים (כגון: חוזים, תשריטים, תוכניות, מידע פיננסי, חשבוניות/קבלות ועוד).

יצויין כי טרם הקמת הפורטל, סופרין ניהלה ושמרה את כל המידע והמסמכים השונים עבור פרויקט/שותף ספציפי במאגר בdropbox.

בשיטת העבודה הנ"ל, אופן הפצת המסמכים השונים אל כלל השותפים נעשה באמצעות דוא"ל ע"י מנהל הפרויקט הרלוונטי בסופרין (ברוב הפרויקטים מדובר במאות של שותפים...), כאשר השמירה והתיוק של המסמכים, במאגר המסמכים של הקבוצה, נעשה ע"י כל מנהל פרויקט באופן עצמאי, לפי לוגיקה וסדר שנקבעו על ידו כראות עיניו (כלומר- לא היה כל נוהל אחיד לארגון/לקבוצה).
יצויין כי גם עדכון השותפים בקצב התקדמות הפרויקט, ו/או בטיפול בבקשותיהם לקבל מסמך כזה או אחר ו/או בכל בקשה אחרת – היה כרוך בפניה ישירה של השותפים לסופרין, כלומר, בפניה טלפונית אל מנהלי הפרויקטים או באמצעות מייל– מצב שהצריך לא פעם, זמן המתנה ממושך עד לקבלת המענה.

שיטת העבודה טרם הקמת הפורטל בסופרין הובילה להצפת מנהלי הפרויקטים השונים בפניות טלפוניות ומיילים ובנוסף היה קושי רב באיתור ושליפת המסמכים.

בשל קשיים אלה, התעורר הצורך בהקמת מערכת ייעודית, אשר מחד - תאפשר ארגון וסדר עקביים ואחידים בחברה, ומאידך - תנגיש לכלל השותפים את כל המידע הנידרש להם, באופן מיידי, דבר שיצמצם למינימום הצורך בפניות טלפוניות או בכתיבת מיילים לנציגי סופרין, כמו גם את הצורך בטיפול בפניות אלה.


מה עשינו...

תחילת העבודה היתה הכרת הצרכים והדרישות של הלקוח, אפיון מגובש של המערכת הייעודית הנידרשת על מנת ליתן מענה לדרישות הלקוח, לרבות הפתרון הטכנולוגי.

הפורטל אופיין לאורכו ולרוחבו, 'נתפר' לצרכים של סופרין באופן מדויק, תוך שימת דגש על פשטות, נוחות, פונקציונליות ומהירות שליפת מידע. ר' האפיון המפורט - כאן.

הפורטל משלב תצוגות מסמכים שונים לפי קטגוריות ונושאים (עם אפשרות הורדה/הדפסה), לצד מידע אישי (פיננסי או אחר), וכן מידע עדכני אודות הפרויקטים עצמם, סטטוס הפרויקטים ועדכונים שוטפים. לצורך המחשה ראו לינק לעיצוב שהוכן בהתבסס על האפיון כאן, אשר לימים אושר ויושם בפועל.

מערכת ניהול התוכן (הback office) של הפורטל 'נתפרה' ופותחה from scratch, עם ממשק משתמש ידידותי קל לתפעול ושליטה על איזורי התוכן בפורטל, לרבות מנגנון הרשאות ניהול תוכן עם קבוצות הרשאה שונות.

כתובת האתר: https://www.sufrin-group.com

סופרין

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
עיריית רמת גן
"האתר מסתכל על הצורך של התושב, שם אותו במרכז ונועד לתת לו שירותים מקצה לקצה. זו הייתה הנקודה ממנה יצאנו לפרויקט ובחרנו בפיונט לביצועו. הפרויקט עבר בצורה חלקה – ובתוך כשישה חודשים העלינו את האתר לאוויר. עבדנו בצורה משולבת עם אנשי פיונט בתכנון לוחות הזמנים, בהטמעה ובהסבה של התכנים, ובהיערכות לעלייה לאוויר. הם הבינו היטב את הצרכים שלהם ופעלו בהתאם, והתוצאות לא איחרו לבוא. מאז תום הפרויקט אנחנו מקבלים תגובות חיוביות מהתושבים על הידידותיות של האתר, על ההנגשה של החומרים ועל העדכניות.

האתר הוא חלק מתפיסת מערכות המידע של ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: ביצוע פרויקטים לטובת התושבים, ומהווה נדבך מרכזי בפרויקט העיר החכמה שלנו"
קובי נח, מנמ"ר/מנהל אגף מערכות מידע מחשוב וחדשנות עיריית רמת גן
 
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"אנחנו באמת מאד שמחים על השדרוג הכל כך משמעותי שחברת פיונט ביצעה באתר שלנו. הלקוחות שלנו נהנים עכשיו מאתר נגיש ונוח, המאפשר להם לגשת בקלות לקטלוג המוצרים ולאתר את המוצר שאותו הם צריכים. האינטגרציה בין מערכת דה פקטו ומערכת SAP בקטלוג, שהיה פרויקט טכנולוגי מורכב, הופכת גם האתר שלנו למוביל בתחום, המאפשר לנו לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. שמחנו לעבוד עם הצוותים המקצועיים של פיונט".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל