ההתאחדות לכדורגל בישראל

אתר המרכז מידע אודות עולם הכדורגל הישראלי: שחקנים, קבוצות, מהלכי משחק, נבחרות, ליגות, אירועים, מהלכי משחק, החלטות של וועדות משמעות ועוד


האתגר: קבוצת פיונט זכתה במכרז להקמת אתר מידע מקיף, בסטנדרט עיצוב אירופאי בעברית ובאנגלית, המציג מידע טקסטואלי וויזואלי אודות הכדורגל בישראל: שחקנים, קבוצות, כללי המשחק, טבלאות, טורנירים, בתים, לוח אירועים, מהלכי משחק, דיווחים לוועדות משמעת והחלטותיהן, ועוד. חלק גדול מהמידע נשלף ממאגר מידע (data base) והצוות של פיונט התמודד עם שליפת המידע מהמאגר שכלל אלפי רשומות ועם אופן ההצגה של המידע. אתגר נוסף הוא הטמעת עדכונים שוטפים שמגיעים ממשחקים אודות דיווחים של שופטים, כרטיסים צהובים ועוד אירועים ממהלך המשחק.


הפתרון שיושם: הוקם אתר רספוניסיבי במערכת SiteVision של פיונט, העומד בתקנות הנגישות. בוצע אפיון מעמיק, עיצוב ברמה מאד גבוהה, פיתוח, כולל שילוב הדטה בייס על כל מרכיביו והתוצאה היא אתר מרהיב ואינפורמטיבי שמשרת את כל אוהדי הכדורגל בישראל וגם מתעניינים מחו"ל, שמקבלים את המידע באנגלית.


כתובת האתר: http://football.org.il

ההתאחדות לכדורגל בישראל

סיפור לקוח

"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
עיריית רמת גן
"האתר מסתכל על הצורך של התושב, שם אותו במרכז ונועד לתת לו שירותים מקצה לקצה. זו הייתה הנקודה ממנה יצאנו לפרויקט ובחרנו בפיונט לביצועו. הפרויקט עבר בצורה חלקה – ובתוך כשישה חודשים העלינו את האתר לאוויר. עבדנו בצורה משולבת עם אנשי פיונט בתכנון לוחות הזמנים, בהטמעה ובהסבה של התכנים, ובהיערכות לעלייה לאוויר. הם הבינו היטב את הצרכים שלהם ופעלו בהתאם, והתוצאות לא איחרו לבוא. מאז תום הפרויקט אנחנו מקבלים תגובות חיוביות מהתושבים על הידידותיות של האתר, על ההנגשה של החומרים ועל העדכניות.

האתר הוא חלק מתפיסת מערכות המידע של ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר: ביצוע פרויקטים לטובת התושבים, ומהווה נדבך מרכזי בפרויקט העיר החכמה שלנו"
ירון יהב, מנמ"ר עיריית רמת גן
 
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"עברנו עם פיונט תהליך ארוך של אפיון והבנה איך יוצגו המוצרים והמבצעים באתר החדש. בפיונט מצאנו צוות מקצועי ואוזן קשבת ונהנינו מהעבודה המשותפת עם צוות האפיון. היה לנו חשוב שהנתונים ממערכת ה-SAP והנתונים ממערכת המבצעים ישולבו כמו שצריך, ושנוכל לייבא את התוכן מהאתר הנוכחי שלנו מבלי להזין את הכול מחדש. התוצאה היא אתר מתקדם, מתאים יותר לעידן הנוכחי שנותן פתרון גם למובייל ונותן ללקוחות חווית קניה הרבה יותר מוצלחת".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל
הקרן למורשת הכותל המערבי
"כשיצאנו לדרך, ידענו מה אנחנו רוצים שיהיה באתר, אבל התוצאה הסופית היא מעל ומעבר לציפיות שלנו. פגשנו צוות עיצוב מקצועי ויצירתי, שהיה קשוב לרצונות שלנו ובאמת הבין את קהלי היעד שלנו ואת מה שמתאים להם. העיצוב המיוחד ביחד עם הפונקציונליות של האתר, וכל האפשרויות כמו ההרשמה לבר/מצווה, החנות, ממשק התרומות, לוח האירועים, פרשת השבוע שמחלפת כל שבוע, המצלמות - מספקת לגולשים שלנו חוויה נעימה וידידותית, ברוח האתר הקודש הזה."
שרה כי טוב ,מנהלת אתר