בנק הפועלים

מערכת לניהול מהלך הפגישות של חברי ההנהלה + חברי הדירקטוריון בבנק


האתגר: פיתוח מערכת דיגיטלית לניהול מהלך פגישות הנהלה ודירקטוריון עבור מזכירות בנק הפועלים, כולל יצירה אוטומטית של פרוטוקולים. מדובר בפגישות בנות כמה שעות שבמהלכן דנים בנושאים רבים. לכל דיון מוזמנים משתתפים שונים, שאינם משתתפים בחלקים האחרים של הדיון ואינם מורשים לעיין בסיכומים ובהחלטות שהתקבלו בנושאים אחרים.
האתגר הראשוני היה הפיכת תהליך עבודה סטנדרטי ומפוזר המבוסס על שימוש במיילים וקבצי וורד למערכת מרכזית דיגיטלית, תוך מתן דגש לחוויית המשתמש – יצירת כלי אינטואיטיבי ונוח לשימוש שיתאים לממשקים שכבר קיימים בבנק.
האתגר הטכנולוגי הוא ניהול ההרשאות של משתתפים רבים בפגישות מבלי שתהיה חפיפה או נוכחות בפגישות שאינם רשאים להיות בהן, או חשיפה לנושאים שאינם רשאים לראות.


הפתרון שיושם: בוצע אפיון של התהליכים ובעקבותיו פותחה המערכת על גבי תשתית SharePoint כולל פיתוח של תהליכי זרימות עבודה, ומנגנון הרשאות מתוחכם. המערכת מאפשרת זימון כל משתתף לדיון המסוים שאליו הוא שייך, הגדרת נושאים, תיעוד החלטות, וחשיפתן רק למשתתפים הרלבנטיים ויצירה אוטומטית של פרוטוקולים לישיבות מאוסף הדיונים שנערכו באותה ישיבה.
בהתאם לתפיסה של קבוצת פיונט הדוגלת במתן פתרון כולל של 360 מעלות, ליוו המומחים של פיונט את הלקוח משלב בניית הקונספט ואפיון התהליכים, דרך הפיתוח ועד לשלב ההשקה והשימוש הסופי.

בנק הפועלים

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"אנחנו באמת מאד שמחים על השדרוג הכל כך משמעותי שחברת פיונט ביצעה באתר שלנו. הלקוחות שלנו נהנים עכשיו מאתר נגיש ונוח, המאפשר להם לגשת בקלות לקטלוג המוצרים ולאתר את המוצר שאותו הם צריכים. האינטגרציה בין מערכת דה פקטו ומערכת SAP בקטלוג, שהיה פרויקט טכנולוגי מורכב, הופכת גם האתר שלנו למוביל בתחום, המאפשר לנו לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. שמחנו לעבוד עם הצוותים המקצועיים של פיונט".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל
הקרן למורשת הכותל המערבי
"כשיצאנו לדרך, ידענו מה אנחנו רוצים שיהיה באתר, אבל התוצאה הסופית היא מעל ומעבר לציפיות שלנו. פגשנו צוות עיצוב מקצועי ויצירתי, שהיה קשוב לרצונות שלנו ובאמת הבין את קהלי היעד שלנו ואת מה שמתאים להם. העיצוב המיוחד ביחד עם הפונקציונליות של האתר, וכל האפשרויות כמו ההרשמה לבר/מצווה, החנות, ממשק התרומות, לוח האירועים, פרשת השבוע שמחלפת כל שבוע, המצלמות - מספקת לגולשים שלנו חוויה נעימה וידידותית, ברוח האתר הקודש הזה."
שרה כי טוב ,מנהלת אתר