נמל אשדוד פורטל ארגוני

האתגר: שדרוג הפורטל הארגוני הוותיק של עובדי נמל אשדוד כך שהעובדים יוכלו להתחבר גם מהבית ומהמובייל ולא רק מתוך הארגון. ולקבל מידע מגוון ורלבנטי.


הפתרון שיושם: שדרוג הפורטל על גבי מערכת SharePoint כך שיאפשר גישה מהבית ומהמובייל, ויספק לעובדים מידע מגוון כגון מידע אודות נופשונים, מה העובד אכל, דוח פרמיות אישי, מערכת נהלים מפותחת ועוד.

נמל אשדוד פורטל ארגוני

סיפור לקוח

"הפורטל הארגוני שלנו היה כבר מיושן ולא נתן לעובדים אפשרות להתחבר מרחוק. בעזרת הצוות המקצועי של פיונט ביצענו שדרוג משמעותי למערכת הישנה וכיום העובדים יכולים להתחבר מרחוק ולהיחשף למידע מעודכן ורלבנטי יותר".
תומר שפץ, מנהל האתר

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"עברנו עם פיונט תהליך ארוך של אפיון והבנה איך יוצגו המוצרים והמבצעים באתר החדש. בפיונט מצאנו צוות מקצועי ואוזן קשבת ונהנינו מהעבודה המשותפת עם צוות האפיון. היה לנו חשוב שהנתונים ממערכת ה-SAP והנתונים ממערכת המבצעים ישולבו כמו שצריך, ושנוכל לייבא את התוכן מהאתר הנוכחי שלנו מבלי להזין את הכול מחדש. התוצאה היא אתר מתקדם, מתאים יותר לעידן הנוכחי שנותן פתרון גם למובייל ונותן ללקוחות חווית קניה הרבה יותר מוצלחת".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל
הקרן למורשת הכותל המערבי
"כשיצאנו לדרך, ידענו מה אנחנו רוצים שיהיה באתר, אבל התוצאה הסופית היא מעל ומעבר לציפיות שלנו. פגשנו צוות עיצוב מקצועי ויצירתי, שהיה קשוב לרצונות שלנו ובאמת הבין את קהלי היעד שלנו ואת מה שמתאים להם. העיצוב המיוחד ביחד עם הפונקציונליות של האתר, וכל האפשרויות כמו ההרשמה לבר/מצווה, החנות, ממשק התרומות, לוח האירועים, פרשת השבוע שמחלפת כל שבוע, המצלמות - מספקת לגולשים שלנו חוויה נעימה וידידותית, ברוח האתר הקודש הזה."
שרה כי טוב ,מנהלת אתר