'ארנב אנרגיה' מבית מטרו מוטור

עומדים כל בוקר וערב בפקק ומצד ימין עוקפים אותכם רכבים דו גלגליים מהירים וחדשים ועליהם רוכבים גברים ונשים אמיצים המצויידים בשיא הטכנולוגיה והאביזרים... שואלים את עצמכם היכן רוכשים רכב דו גלגלי שכזה ואת כל הציוד המגניב שמסביב...? מטרו מוטור אשר הוקמה ב-1981, היא אחת החברות המובילות את התחום והיא לקוחה של פיונט מזה שנים רבות ועבורה תכננו והקמנו נכסים דיגיטליים רבים ומרכזיים. בשנים האחרונות הרחיבה את מטרו מוטור את פעילותה כדי להציע מגוון אפשרויות של תחבורה אישית המהווה אלטרנטיבה לרכב הפרטי, החל מאופנועים וקטנועים, וכלה בכלים תפעוליים חשמליים וקולנועיות ובנוסף מטרו מוטור גם מובילה את שוק האביזרים בישראל זה למעלה משני עשורים ומקפידה לשווק לציבור הרוכבים בארץ מגוון רחב של יצרני אביזרים מהמובילים בעולם במחירים אטרקטיביים - כל זאת באמצעות חברת הבת 'ארנב אנרגיה' שעבורה השקנו לאחרונה אתר קטלוגי / מכירה אונליין שהוא רחב יריעה ועמוס במוצרים של מיטב המותגים בתחום, שפע מבצעים, חדשות ואירועים ואפשרות להתיעצות ומתן תשובות באמצעות 'צור קשר'.

האתגר
מגוון אתגרים עמדו בפתחו של פרויקט זה... התאמת התוכן לשלל קהלי יעד, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, אנשי הייטק ואנשי שטח... חלוקת שלל המוצרים לקטגוריות ברורות ויצירת עץ אתר הגיוני שקל לחפש ולמצוא את המוצר המדוייק שהגולש מחפש... התאמה לרוח המותג של מטרו מוטור אך במקביל ליצור זהות עצמאית ל'ארנב אנרגיה'... חשיבה ויצירת מגוון רחב של עוגנים להנעה לפעולה של הגולש, החל מטופס צור קשר ועד רכישה אונליין, הרצון שתמיד הגולש יבצע פעולה אחת לפחות באתר... תכנון מערכת מסכים ויחידות מידע ברורות ומעוצבות שיגרמו לתהליך חיפוש המידע ותהליך הרכישה והתשלום להיות פשוטות, ברורות אך גם חוויתיות (חווית גלישה גבוהה)... והעיקר להבין את הבריף העסקי של הלקוח ולתרגם אותו לסכמות, צורות וצבעים, תוכן, דטא ועמידה בציפיות מהאתר וההשקעה בו!... שתי נקודות חשובות לא פחות היוו שוב אתגר בעשייה של צוות פיונט, כל נושא הנגישות לבעלי מוגבלויות שבא לידי ביטוי באתר ושימוש במערכת ניהול לאתר שתהיה גמישה ונוחה לעורכי האתר ולצוות המקדם את האתר.

הפתרון שיושם:
כל האתגרים לעיל חייבו אותנו לגבש צוות מקצועי בעל ניסיון רב בפתרונות של אתרי מכירה אונליין ותכנון והקמת קטלוג רחב יריעה שאכן הוקם בניצוחה של אחת ממנהלות הפרויקטים המובילה בפיונט. מספר רעיונות חכמים של חיפוש מוצר וחלוקת התוכן והמוצרים עוצעו והתקבלו על ידי הלקוח ולאחר אישור שלב האפיון והסכמות ואישור הקונספט העיצובי, הפקנו לצוות היישום את כל המסכים והעמודים שהם למעשה תבניות ויחידות תוכן לאתר. הלקוח בהמלצה שלנו בחר בתשתית לקמה וניהול האתר מבית פיונט הלוא היא SiteVision המשמשת פלטפורמה ליהול מרבית אתרי קבוצת 'מטרו מוטור'. עורכי התוכן של האתר מזינים כל יום מגוון רחב של מוצרים בדרך יעילה ונוחה, מצמידים תג מחיר, מעדכנים את המבצעים ושאר הנושאים באתר שבהדרגה הופך להיות פופולרי ביותר.

כתובת האתר: www.metro-all.co.il

'ארנב אנרגיה' מבית מטרו מוטור

לקוחות מספרים

iDigital
"אנחנו עובדים עם קבוצת פיונט כבר כמה שנים ועברנו איתם כבר כמה גלגולים של האתר. אנחנו מאד מרוצים מזה שבפיונט אנחנו מקבלים מענה לכל היבט של אתר - גם מיכולות העיצוב והחדשנות של צוות הסדנא, שיצרו לנו אתר ברמה מאד גבוהה מבחינת הנראות שלו, וגם טכנולוגית - מהגמישות שהאתר מאפשר לנו מבחינת ניהול התוכן והעיצוב, מזה שעכשיו יש לנו אתר רספונסיבי ונגיש – והכל נעשה במקום אחד. כל דרישה שלנו נענית תמיד במקצוענות וביעילות."
מיכל תלמיד ,מנהלת האתר
עיריית רמת גן
"האתר מסתכל על הצורך של התושב, שם אותו במרכז ונועד לתת לו שירותים מקצה לקצה. זו הייתה הנקודה ממנה יצאנו לפרויקט ובחרנו בפיונט לביצועו. הפרויקט עבר בצורה חלקה – ובתוך כשישה חודשים העלינו את האתר לאוויר. עבדנו בצורה משולבת עם אנשי פיונט בתכנון לוחות הזמנים, בהטמעה ובהסבה של התכנים, ובהיערכות לעלייה לאוויר. הם הבינו היטב את הצרכים שלהם ופעלו בהתאם, והתוצאות לא איחרו לבוא. מאז תום הפרויקט אנחנו מקבלים תגובות חיוביות מהתושבים על הידידותיות של האתר, על ההנגשה של החומרים ועל העדכניות.

האתר הוא חלק מתפיסת מערכות המידע של ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: ביצוע פרויקטים לטובת התושבים, ומהווה נדבך מרכזי בפרויקט העיר החכמה שלנו"
קובי נח, מנמ"ר/מנהל אגף מערכות מידע מחשוב וחדשנות עיריית רמת גן
 
בית אברהם קריניצי
"העבודה על הקמת אתר האינטרנט עם חברת "פיונט" היתה מקצועית ביותר, איכותית ואדיבה.
אנו גאים ומודים מאד על התוצאה המרהיבה והייחודית, המנגישה את תולדות העיר רמת-גן"
עידית קמין וילוז'ני, מנהלת המוזיאון
מועצה אזורית גולן
"מעבר להצגת מידע אודות המועצה והאירועים בה, היה לנו מאד חשוב להנגיש למתעניינים במגורים ברמת הגולן את כל האפשרויות העומדות בפניהם. הצוות של פיונט בנה עבורנו פתרון שמציג לכל מתעניין את אפשרויות המגורים בגולן בצורה נגישה ונוחה לשימוש"
דליה עמוס, דוברת המועצה
נמל אשדוד
"האתגר הגדול של נמל אשדוד הוא התחרות מול הנמלים האחרים והיה לנו מאד חשוב שהאתר ייתן מענה חווייתי ונעים ויספק מידע מעודכן בכדי שהסוכנים, עמילי המכס ונציגי חברות הספנות יקבלו את כל המידע הנדרש להם ויקבלו החלטה לעגון דווקא בנמל אשדוד. עבדנו עם המפתחים והמעצבים של פיונט וקיבלנו אתר שמספק מידע מעודכן וחווית גלישה מוצלחת".
תומר שפץ, מנהל האתר
דנטל דפו וול
"אנחנו באמת מאד שמחים על השדרוג הכל כך משמעותי שחברת פיונט ביצעה באתר שלנו. הלקוחות שלנו נהנים עכשיו מאתר נגיש ונוח, המאפשר להם לגשת בקלות לקטלוג המוצרים ולאתר את המוצר שאותו הם צריכים. האינטגרציה בין מערכת דה פקטו ומערכת SAP בקטלוג, שהיה פרויקט טכנולוגי מורכב, הופכת גם האתר שלנו למוביל בתחום, המאפשר לנו לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. שמחנו לעבוד עם הצוותים המקצועיים של פיונט".
מורל מרום ,מנהלת האתר
ההתאחדות לכדורגל בישראל
"סוף סוף יש לנו אתר שעומד בסטנדרטים אירופאיים שלא נופל משום אתר שקיים במדינות אחרות. להיפך, יש לנו במה להתגאות. האתר הקודם של ההתאחדות הוקם לפני יותר מעשור, והיה כבד מאד מיושן ולא נגיש או רספונסיבי. בזכות פיונט כיום יש לנו אתר חדיש, נגיש, רספונסיבי, שנותן מענה אטרקטיבי לכל אוהד שמחפש כל סוג של מידע אודות הכדורגל בישראל".
אורן נזרי, מנמ"ר ההתאחדות לכדורגל
הקרן למורשת הכותל המערבי
"כשיצאנו לדרך, ידענו מה אנחנו רוצים שיהיה באתר, אבל התוצאה הסופית היא מעל ומעבר לציפיות שלנו. פגשנו צוות עיצוב מקצועי ויצירתי, שהיה קשוב לרצונות שלנו ובאמת הבין את קהלי היעד שלנו ואת מה שמתאים להם. העיצוב המיוחד ביחד עם הפונקציונליות של האתר, וכל האפשרויות כמו ההרשמה לבר/מצווה, החנות, ממשק התרומות, לוח האירועים, פרשת השבוע שמחלפת כל שבוע, המצלמות - מספקת לגולשים שלנו חוויה נעימה וידידותית, ברוח האתר הקודש הזה."
שרה כי טוב ,מנהלת אתר