עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > פתרונות מקצועיים > Responsive Design

Responsive Design

 האופנה החדשה בתכנון, עיצוב והקמת אתרי אינטרנט בקבוצת פיונט.
 
המושג 'עיצוב רספונסיבי' (ובקיצור RWD) מתייחס לגישה החדשה בתכנון, עיצוב והקמת אתרים מתקדמים שבו אתר חדש נוצר מראש לאפשר צפייה אופטימאלית וחוויתית של המידע במגוון רחב של מסכים מסוג מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים. האפשרות להקים אתר אחד שיתמוך בכל הרגלי הצפייה של הגולשים ובכל המכשירים המודרניים הוא תנאי הכרחי כיום ותורם במישרין להגדלת כמות הגולשים והחוויה באתר.

עיצוב
רספונסיבי הופך בהדרגה לסטנדרט של קבוצת פיונט בעת הקמת אתר חדש. כבר בשלב האפיון והעיצוב אנו מכילים את העקרונות המתאימים אותם צוות הפיתוח מיישם בשלב הפיתוח והבנייה של האתר.

יישומי ה- Responsive Design מותאמים לצפייה ב:

  דסקטופ ומחשבים ניידים: 1024px ומעלה
  טאבלטים: אורך – 768px רוחב – 1024px
  סמארטפונים: 320px
 
פתרונות Responsive Design של קבוצת פיונט כוללים:
תכנון מקדים של המידע ועץ האתר, אפיון מדוייק של תכולת המסכים המרכזיים ושיטת הניוד של המידע ברזולוציות שונות, עיצוב מסכי האתר בהתאמה לרזולוציות שנבחרו (בדרך כלל לשלושת הרזולוציות המובילות), ביצוע גרפי של המידע המנוייד, יישום בעזרת קודים מתקדמים כגון ג'אווה סקריפט / CSS3 Media Queries / HTML5 תוך התחשבות בשלושת מצבי הרזולוציה המובילים ומתן לאיזורי התוכן בעמודים Section וAside רוחב באחוזים כדי שידעו להתאים את עצמם בצורה אופטימלית למסך.
 
לכל שאלה בנושא Responsive Design התקשר לחטיבה הטכנולוגית של קבוצת פיונט ויועץ טכני יענה לך על כל שאלה 04-8141414.

 


|||||

לקוחותינו
על לקוחות קבוצת פיונט נמנות חברות מובילות בישראל ממגוון תחומים וענפים: בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות ומסחר, תיירות, בריאות ורפואה, היי-טק, רכב, ממשל ועוד 

צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet