עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > בלוקצ'יין

בלוקצ'יין

פיונט פותחת את שעריה לבלוקצ'יין 

פיונט מחדשת ומתחדשת בטכנולוגיה החדשה. פיונט מפתחת כלים ומערכות תומכות המבוססות על טכנולוגיית הבלוקצ'יין. המערכות כוללות פיתוח כלים לממשקי החוזים החכמים למטבע הדיגיטאלית אטריום. בנוסף כלי הממשק מאפשרים ללקוחות החברה לנהל תנועות סחר כגון טרנזקציות מבוססות בלוקצ'יין כמו גם ניהול ארנקים מבוססי חתימות מרובות.

בנוסף, פיונט מפתחת כלים לניהול והשקת קמפיין ICO לחברות המעוניינות בשירותים אילו.

אודות הבלוקצ'יו
המושג 'שרשרת הבלוקים' הוא בז הנקרא בפי כל 'בלוקצ'יין' ובאנגלית Blockchain. זוהי תפיסה טכנולוגית מתקדמת במחשוב המאפשרת לציבור פעילות עסקית מאובטחת באינטרנט ואימות של טרנזקציות עסקיות בין צדדים שונים ללא צורך בגורם או ישות ניהולית מרכזית. את הגורם המנהל מחליפים יחידות "בלוקים" מוצפנים של מידע הנוצרים באמצעות שיתוף מבוסס רשת תקשורת מסוג עמית לעמית P2P.

בלוקצ'יין מיועד להגיע להסכמה בין גורמים שונים ובלתי תלויים על בלוקים של מידע שמחוברים בשרשרת. כל בלוק כולל מזהה וגיבוב של תוכן הבלוק הקודם וכן מתחבר אליו. כך נוצר מבנה נתונים מבוזר שעל תוכנו (תוכן השרשרת הראשית) יכולים להסכים כל הגורמים המעורבים. אין אפשרות לשנות את תוכן הבלוקים מרגע שהם נקבעו.

היישום הראשון והמוכר ביותר בבלוקצ'יין הוא ביטקוין, שבו נעשה שימוש לראשונה בינואר 2009. תפיסת הבלוקצ'יין נהגתה ביחד עם המצאת מטבע זה. ואמנם רוב המטבעות המבוזרים מבוססים על טכנולוגיה דומה. שרשרת הבלוקים משמשת לרישום כל ההעברות במטבע ובכך מתפקדת כספר חשבונות כללי. אולם שרשרת הבלוקים יכולה להכיל גם סוגי מידע אחרים. מומחים צופים שימושים משמעותיים נוספים בבלוקצ'יין בשנים הקרובות בתחום הפיננסי ובתחומים אחרים, כגון יצירת חוזים, שמירה על זכויות יוצרים, העברת רשומות רפואיות ועוד.

למידע נוסף : 04-8141414 או צור קשר


טכנולוגיית הבלוקצ'יין בפיונט
|||||
צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet