עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > התמחויות מרכזיות > פיתוח, יישום ואינטגרציה > אינטגרציה למערכות ארגוניות

אינטגרציה למערכות ארגוניות

בעולם האונליין אין משמעות למיקום פיזי, אין נותן שירות שמחייך אליך ועונה על שאלותיך והלקוח שלך לא צריך להתאמץ כדי לעבור אל המתחרה - רק להקליק. אז איך שומרים על תחרותיות בעולם האונליין? 
   
אם פעם מערכות המידע פעלו מאחורי הקלעים הרי שבעולם ה-e-Business המערכות הטכנולוגיות עוברות לקדמת הבמה.
אתרי מסחר, אתרי מידע וידע, מאגרי נתונים, מערכות שירות - כל אלה כפופים ישירות להוראותיו של המשתמש (הגולש). על מנת שהאינטראקציה תהיה מהירה, מדויקת ואפקטיבית דרושים ממשקים בין מערכות ה-Front End למערכות ה-Beck End. בדרך כלל אלו ממשקים בין מערכות שונות, והם החלק הקריטי של המערכת מאחר והם מעבירים נתונים כגון נתוני הזמנות, נתונים כספים ונתונים קריטיים אחרים.

פיונט מתמחה באינטגרציה של מערכות אינטרנט, מערכות ארגוניות ERP ו-CRM ומערכות מידע חיצוניות באמצעות Web Services ומיישמת את גישת ה-SOA (ארכיטקטורה מכוונת שירותים).
כיום, כמעט כל פרוייקט שמבצעת קבוצת פיונט באינטרנט משלב גם אינטגרציה למערכות הפנים ארגוניות של הלקוח ולמערכות מידע מצד שלישי.

קבוצת פיונט צברה ניסיון ייחודי בפרויקטים בשווקים וענפים עתירי טכנולוגיה: תיירות, פיננסים, קמעונאות, בריאות ועוד.

על חשיבותה של אינטגרציה
כל ארגון מבין שחשוב לשמור על הידע וההשקעה שנצברו בפיתוח מערכות פנים ארגוניות. חברות וארגונים פיננסים, בתחום הנופש והמלונאות, חברות קמעוניות ועוד עברו בשנים האחרונות שינויים ומהפכות:
  • גידול במגוון השירותים שהם מספקים
  • תחרותיות גבוהה
  • דרישה גוברת לשירותי Online מצד לקוחות
  • מיצוב כגוף מוביל וגדול בתחום
שינויים אלה חייבו את הארגונים לערוך שיפור מהותי באתרי האינטרנט, לספק מגוון שירותים חדשים, לפתח שירותים אינטראקטיבים, להעניק ללקוחות השונים רמה משופרת של שירות ומידע.

במרבית החברות והארגונים ניתן למצוא, בדרך כלל, מערכות לגאסי בפלטפורמות שונות, מספר אתרי אינטרנט ואינטראנט, תהליכים עיסקיים המשתרעים על פני כמה יישומים פנימיים, סביבה שונה של מערכות ישנות, יישומים, תהליכים ומקורות נתונים. כל אלה פועלים באמצעות מבוך של קשרים שאינם מתועדים כהלכה ושתחזוקתם יקרה.

התפלגות מערכות המידע גברה עם כניסתם של יישומים מסחריים סטנדרטים כגון ERP, CRM, SCM ופורטלים ארגוניים, למרות שרבים מן היישומים הללו מספקים כעת גישה טובה יותר לנתונים וללוגיקה העסקית אשר בבסיסם.
כאשר חברות וארגונים אלו נעים בכיוון של סחר אלקטרוני הם חייבים להסתכל פנימה לתוך המערכות, היישומים והתהליכים הפנימיים של עצמן. היישומים בינם לבין עצמם בארגון חייבים להיות מסוגלים לתקשר באופן דינאמי ובזמן אמת לפני שהארגון יכול לתקשר באופן אלקטרוני יעיל עם שאר העולם.

אתר אסותא 2015
בית חולים אסותא 2015
אתר עדכני המציג מידע ושירות ללקוחות אסותא, באינטגרציה עם מערכות בית החולים שהוקם ע"ג מערכת ה- SiteVision  
|||||

לקוחותינו
על לקוחות קבוצת פיונט נמנות חברות מובילות בישראל ממגוון תחומים וענפים: בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות ומסחר, תיירות, בריאות ורפואה, היי-טק, רכב, ממשל ועוד 

צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet