עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > גלריית פרויקטים > ביטוח ופנסיה > קבוצת מגדל

קבוצת מגדל

 
עמוד הבית אתר קבוצת מגדל 2013
 
קבוצת פיונט מספקת למגדל מגוון שירותי ייעוץ אסטרטגי, אפיון,
עיצוב ותוכן במרחב הדיגיטלי.

מגדל היא קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל, החברה פעילה למעלה מ- 77 שנים ועוסקת במגוון סוגי ביטוח: ביטוח חיים, ביטוח רכוש, ביטוח בריאות ועוד. נכון לשנת 2011, למגדל יותר ממיליון ושבע מאות אלף מבוטחים, 1,600 סוכני ביטוח ו-4,000 עובדים. מערך ההשקעות של החברה מנהל מעל ל-100 מיליארד ש"ח.

בשנת 2008 ביצעה מגדל מהלך אסטרטגי לשיפור השירות והרחבת פעילותה בקרב לקוחות וסוכנים ורכישת לקוחות חדשים על ידי שימוש אינטנסיבי ברשת האינטרנט בכלל ובאתר מגדל בפרט. מגדל בחרה בקבוצת פיונט להוביל את המהלך ולשם כך ביצעה פיונט תהליך אסטרטגי אשר כלל ניתוח השירותים, קהלי היעד המגוונים, תחומי השירות, המתחרים ושותפים אסטרטגים של חברת מגדל ובחנה את אופן היישום של שיקוף תהליכים, הגדלת פעילות למגדל ולשותפיה, חשיפת מוצרים וידע רלוונטי לקהלי היעד השונים באינטרנט.

לאורך שנים נחשבת מגדל כחברה המובילה בתחומה בישראל במתן פתרונות ושירותים דיגיטליים, אתר מגדל זכה בפרס WebiAwards במשך 4 שנים ברציפות.

פיונט מפעילה עבור מגדל צוות מקצועי ייעודי הכולל מאפיינים, מעצבים, כותבים ועורכים המלווים את הפעילות הדיגיטלית העניפה של מגדל באופן שוטף ויומיומי. ומבצעים מגוון משימות מיתוג ועיצוב של אתרים, תכנים ואפליקציות.
 
אתר מגדל מכיל תוכן רב לקהלי יעד שונים ויישומים כגון:

♦  מכירת ביטוח - תהליכי מכירה מקוונים של מגוון פוליסות אשר העלו את היקף המכירות של החברה. בתהליכי המכירה שולבו רכיבים מהירים המפשטים את שלבי רכישת פוליסת הביטוח ומעודדים רכישה באתר.

♦  אקטיבציה Online - תהליך יעיל וידידותי אשר המסייע בפתיחת חשבון באמצעות באתר והביא לשיפור השירות והקטנת העומס במוקדי השירות בנושא פתיחת חשבון.

♦  יישומי סימולציה - באתר הושקו עשרות המחשות אשר סייעו בהעברת ידע ומסר רלוונטי על ידי שילוב רכיבים מהירים אשר ממחישים תהליכים מורכבים בהבנת רכיבי הפנסיה השונים.

♦  פורטל מעסיקים - במסגרת ייעול תהליכים עם קהלי יעד אסטרטגיים של מגדל הוקם פורטל עזר למעסיקים כאשר כל המידע הרלוונטי מוצף בצורה יעילה לאנשי המפתח בארגון: מנהלים / מנהלי כספים / מנהלי תיקי לקוחות.

♦  אתרי סוכנים - במסגרת ייעול תהליכים ונקודת המשיק עם קהלי יעד אסטרטגיים של מגדל הוקמו עשרות אתרים לסוכני מגדל. במסגרת הפרויקט בוצע תהליך אשר כלל ניתוח ואסטרטגיה, יצירת תבניות רבגוניות לשימוש הסוכנויות השונות, כתיבת קופי ייחודי לכל סוכנות, עיצוב ויישום רכיבים רלוונטיים.

♦  דיוורים - במהלך כל חודש יוצאים עשרות דיוורים שונים לקהלי יעד מגוונים: החל מדוחות רבעוניים, חידושים, עדכונים, שמירת קשר עם סוכנים, מעסיקים ותהליכי ואקטיבציה שונים. במסגרת הפרויקט בוצע קבלת בריף, ניתוח ואסטרטגיה, קופי, עיצוב, שליחה ותפעול מלא. 
 
בנוסף, פיונט פיתחה אתר מיוחד לשירות סוכני הביטוח בטכנולוגיית .Net SiteVision. האתר מתעדכן באופן שוטף במבצעים לסוכנים ומהווה חלק ממערך התמריצים המשוכלל של מגדל לסוכני הביטוח. האתר כולל מערכת הרשמה וזיהוי ומאפשר לצוותי הניהול של הסוכנים במגדל לקבל דוחות עדכניים שוטפים על פעילות הסוכנים באתר.
מגוון המשימות לקבוצת מגדל:

  ייעוץ:
     ייעוץ שיווקי וטכנולוגי במרחב הדיגיטלי.

  אפיון:
     אפיון אתרים, מערכות ואפליקציות.

  עיצוב דיגיטלי:
     שירותי עיצוב ממשקים (UI), מערכות ותכנים.
 
  תוכן:
     כתיבה ועריכה של תוכן שיווקי.
 
  פיתוח:
     פיתוח והקמת אתר לשירות סוכני הביטוח.

 
  כתובת האתר:
     www.migdal.co.il
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 

עמוד הבית אתר קבוצת מגדל

        עמוד הבית אתר קבוצת מגדל

|||||

פתרונות מקצועיים - אינטרנט ו-IT
קבוצת פיונט מספקת מעטפת מלאה וערוכה ללוות כל לקוח לכל אורך חיי הפרויקט - משלב האסטרטגיה והתכנון הראשוני ,קריאייטיב, עיצוב ממשקי משתמש, פיתוח ועד לתחזוקה שוטפת של אתרים, מערכות ותכנים 

צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet