עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > גלריית פרויקטים > תעשייה, תשתיות ונדל"ן > חיפה כימיקלים

חיפה כימיקלים

אתר המאפשר ללקוחות ברחבי העולם לחלוק ידע מקצועיאתר חיפה כימיקלים
חיפה כימיקלים היא אחת החברות המובילות בעולם לייצור ושיווק דשנים, ושלוחותיה פרושות ברחבי העולם – מסין ועד מקסיקו. במרוצת השנים צברה החברה ידע עצום בכל הנוגע לדשנים ושיטות דישון, והיא מהווה חלוצה עולמית בתחומים אלו.
 
האתגר
הקמת אתר אינטרנט חדש עבור החברה, שירכז את הידע המקצועי הרב שצברה החברה במרוצת השנים ויפיץ אותו למשתמשים ברחבי העולם. אחת הדרכים להפצת הידע היא באמצעות בניית רכיב קהילה אינטראקטיבית שתהווה ערוץ שיחה, ייעוץ והידברות עבור אגרונומים, יועצים וחקלאים ברחבי העולם. על האתר
 
הפתרון
בשלב הראשון נעשה תהליך אפיון – האתר אופיין כ-Brand Portal על פי עקרונות המיתוג החדש ואסטרטגיית ה-Sharing Knowledge שהוגדרו על ידי חיפה כימיקלים. אתר מסוג Brand Portal  משמש ככיכר המרכזית של תעבורת המידע – הגולשים מגיעים בשלב הראשון לכיכר (עמוד הבית), וממנה הם ממשיכים לערוצים נוספים, כגון: עמודי מוצרים, ערוץ הידע, ערוץ הקהילה, אזור סגור עבור משתמשים מוגדרים ועוד – הכל על פי עץ האתר ותכולתו.
האתר פותח על גבי תשתית ניהול התוכן SiteVision, הכוללת גם פלטפורמה אינטראקטיבית המאפשרת למשתמשים מורשים להעלות תכנים, לדון בהם ועוד. בשלב ב' של הפרויקט תוקם קהילה מקצועית שמטרתה שיתוף ידע בעולם האגרונומיה והחקלאות.
 

כתובת האתר: www.haifa-group.com


פרויקטים - תת - 00 - כותרת משימות פיונט
|||||
צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet