עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > SiteVision > מדריך למשתמש > מבוא

מבוא

ברכותינו, קיבלתם לידכם את מערכת הSiteVision, מערכת ניהול תוכן, מהמובילות בתחום. בהמשך תמצאו את הכלים למיקסום התוצאות בשימוש במערכת זו. מסמך זה אינו בא להחליף הדרכה, אלא מהווה פריט משלים למערך ההדרכה, והינו חלק מערכת ההדכה על מערכת ה- SiteVision.

SiteVision  הוא מחולל מרובה פונקציות לניהול תוכן ארגוני ECM  (Enterprise Content Management).
SiteVision
הוא מחולל ניהול תוכן ארגוני, ומאפשר יישום אינטרנטי מלא עבור חברות וארגונים. הארכיטקטורה של SiteVision מבוססת על מבנה של שלוש מדרגות: מסד נתונים, יישום וממשק משתמש, עם יכולת תנועה מלאה בין השכבות ועם מנוע עדכון אוטומטי לגרסאות התוכנה העדכניות כולל עיצוב האתר.

מערכת SiteVision הינה מערכת מודולרית המעניקה מענה למגוון רחב של צרכים החל מאתר תדמית ותוכן ועד אתרי מסחר וקהילה. גמישות המערכת מאפשרת "תפירת" פתרון לכל דרישה תוך שימוש במודולים קיימים ובמידת הצורך פיתוחים יעודיים.
 מחולל ניהול התוכן ב - SiteVision מבוסס על מסד נתונים של מיקרוסופט ועל מגוון טכנולוגיות חדשניות ועדכניות למערכת ניהול תוכן באינטרנט ומשלב בקלות מערכות חיצוניות. המערכת מבוססת סמלים ותפריטים עם ניווט חלק ממודול אחד למשנהו, וכוללת סמלים המוצגים כקיצורי דרך בצד אחד של המערכת האדמיניסטרטיבית. שליטה וניהול מפת אתר – דפי האתר – נעשים בצורה קלה ופשוטה ב-SiteVision, כולל שינוי מלא של סרגל הניווט: הוספה / שינוי / מחיקה.פרויקטים - 01 - בורד

פרויקטים
קבוצת פיונט מובילה עשרות פרויקטים באינטרנט וטכנולוגיות מידע, המשלבים את מגוון היכולות ומביאים לידי ביטוי את העוצמה המקצועית של פיונט - תכנון, עיצוב, טכנולוגיה, תוכן, שיווק ופרסום 

צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet