עמוד הבית
קבוצת פיונטאינטרנט אפקטיבי וטכנולוגיות מידע
דף ראשי > גלריית פרויקטים > תיירות ונופש > אילת +

אילת +

 
עמוד הבית אתר אילת+ בעברית
 
 
 

עמוד הבית אתר אילת+ באנגלית

 
 
עמוד פייסבוק של אתר אילת+
 
 
 
עמוד נחיתה קמפיין אירוע פורמולה 2013 באתר אילת+
 
פתרון כולל לשיווק אילת בישראל ובעולם. קבוצת פיונט תכננה,
הקימה ומנהלת את פעילות האינטרנט של אתר אילת+ שהוא
מותג התיירות הרשמי של העיר הדרומית אילת.

אילת היא עיר הנופש העיקרית בישראל והיא מתחרה עם מאות אתרי נופש לחופי הים התיכון, מזרח אפריקה והים האדום על לבם וכספם של תיירים מכל רחבי אירופה ומישראל. באילת ממוקמים כ-48 בתי מלון ומספר הלינות השנתי הוא מעל 6 מליון לשנה (2011-2012). לאילת יש הרבה מה להציע לכל סוגי תיירני הנופש, אך היא מתמודדת לא רק בזירה תחרותית מאוד אלא גם עם מטען גדול של דימויים.

על מנת לאפשר לאילת להתחרות בהצלחה על המודעות, התודעה וההעדפות של מגוון סוגי תיירים החליטה עיריית אילת על פיתוח אתר ייעודי אשר יהווה חלון הראווה ולשכת תיירות בין- לאומית לתיירות אילת.

קבוצת פיונט תכננה ומיישמת עבור אילת+ אסטרטגיה לשיווק דגיטלי בראייה כוללת – רב שנתית, רב ערוצית, רב לשונית – המאפשרת טיפול שיווקי ייחודי לכל פלח שוק – נופשי שמש, נופשי ספורט, תיירי תרבות, חובבי טיולים, משפחות, זוגות ויחידים ותיירות עסקית.

הפתרון ממצב את אילת+ כיעד התיירות ונופש המרכזי לחופי הים האדום ומבוסס על פעילות תוכן רציפה באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ומנועי חיפוש – בעברית, אנגלית, צרפתית ורוסית (ובהמשך בשפות נוספות). בכל יום קורה משהו באילת, בכל יום קורה משהו במערך האינטרנט של אילת+.

פיונט מספקת לאילת+ תכנון אסטרטגי, מיתוג ועיצוב, פיתוח, ניהול תוכן, ניהול מדיה חברתית, שיווק וקידום במנועי חיפוש בארץ ובעולם, שירותי אחסון ואירוח.

האתר מכיל מידע רשמי בנושא תיירות באילת, טיולים בים האדום, מלונות באילת, מסעדות, מועדונים, חופי ים, אטרקציות והצעות מיוחדות לגולשי האתר. דגש מיוחד ניתן ל'כלים לתייר' כל מה שצריך לדעת על התמצאות באילת, החל ממפת העיר, דרך מידע על מזג האוויר וכלה במידע על מרכזי המידע לתייר.

פעילות התוכן נותנת מענה שוטף למגוון הצרכים של העיר אילת, מפיקי אירועים, שירותי תיירות ונופש ועסקים בעיר, תוך התייחסות הן למתכנני חופשה והן לנופשים הנמצאים בעיר.
תוצרים בפרויקט:

  פיתוח:
     אפיון,עיצוב ופיתוח אשכול אתרים דינאמיים בטכנולוגיית Net. SiteVision.

  מדיה חברתית:
     ניהול מדיה חברתית במגוון שפות ב-facebook, youtube ו- google+.

  שיווק וקידום:
     אופטימיזציה וקידום במנועי חיפוש SEO.
     פרסום PPC ממוקד במנועי חיפוש וברשתות חברתיות.
 
  כתובת האתר:
     http://www.redseaeilat.co.il
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 

עמוד הבית עברית

        עמוד הבית אתר אילת +

|||||

פתרונות מקצועיים - אינטרנט ו-IT
קבוצת פיונט מספקת מעטפת מלאה וערוכה ללוות כל לקוח לכל אורך חיי הפרויקט - משלב האסטרטגיה והתכנון הראשוני ,קריאייטיב, עיצוב ממשקי משתמש, פיתוח ועד לתחזוקה שוטפת של אתרים, מערכות ותכנים 

צור איתנו קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
* סיבת הפנייה:
Pionet